• Обновено
P5 WIFI SMD Далечинска Контрола на Времето за одбројување екранот Доведе отвори Знак Android Телефон Програмабилни Лизгање Порака LED Дисплеј Табла
zoom_in

P5 WIFI SMD Далечинска Контрола на Времето за одбројување екранот Доведе отвори Знак Android Телефон Програмабилни

DEN 2034.96

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
Leadleds
is_customized:
Yes
Цевка Чип Боја:
Зелена
Употреба:
Внатрешна
Број На Модел На:
LLDP5-S1696G WIFI
Екран функција:
Текст
Пиксели:
5mm
Далечинска Контрола:
WIFI
Големината На Рамката:
500x96x15mm

Слични производи во категоријата..