• Обновено
DC12V Не-Водоотпорен 5m(16.4 ft) SMD5050-150-МО Инфраред(850nm/940nm) Три-Чип Флексибилни Светла LED Ленти 30leds/m Осветлување Светилка
zoom_in

DC12V Не-Водоотпорен 5m(16.4 ft) SMD5050-150-МО Инфраред(850nm/940nm) Три-Чип Флексибилни Светла LED Ленти 30leds/m

DEN 1655.04

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Лента
Извор На Енергија:
DC
Број На Модел На:
HK-F5050IR15-X
Бренд Име:
HUAKE
сертификација:
CE,RoHS
LED Чип Модел:
SMD5050
Лента тип:
SMD
Просечен Живот (часот):
50000
Водоотпорен:
No
LED Чип Бренд:
Epistar
Повод:
дневна соба
Led Диоди Број/M:
30 компјутери/m
Енергија:
Префрлете
Напон:
12V
Потрошувачка на енергија (W/m):
7.2 W/m
Спецификации (монистра светлина / m):
30LEDs
is_customized:
Yes
Wattage:
24

Слични производи во категоријата..