• Обновено
Висок квалитет led лента Адаптер 12V 5A AC/DC Напојување Полначот Трансформатор Адаптер за НАС/велика БРИТАНИЈА/ЕУ/AU стандард за LED светло
zoom_in

Висок квалитет led лента Адаптер 12V 5A AC/DC Напојување Полначот Трансформатор Адаптер за НАС/велика БРИТАНИЈА/ЕУ/AU

DEN 282.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

боја:
ЕУ, САД, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА, АУ
Тип На Објект:
Лента
Извор На Енергија:
DC
сертификација:
УЛ,CE,FCC,ССА,RoHS,EMC,LVD
Просечен Живот (часот):
30000
Лента тип:
SMD
Бренд Име:
VBS
Водоотпорен:
No
Повод:
дневна соба
Број На Модел На:
led лента адаптер
Напон:
12V
LED Чип Модел:
Глобална напојување за AC100-240v
Потрошувачка на енергија (W/m):
60W
Спецификации (монистра светлина / m):
Трансформатор.
Wattage:
60W
Влезен Напон:
Глобална напојување за AC100-240v
OUTOUT НАПОН:
DC12V
LED Осветлување:
led лента 5050

Слични производи во категоријата..