• Обновено
DHL FedEx Слободни shippingPure Бела лента 12v флексибилни СМД 3528 led лента светлина 300led/5m 60led/m Не водоотпорен
zoom_in

DHL FedEx Слободни shippingPure Бела лента 12v флексибилни СМД 3528 led лента светлина 300led/5m 60led/m Не водоотпорен

DEN 2016.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Емитуваат Боја:
Сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта
Тип На Објект:
Лента
Извор На Енергија:
DC
сертификација:
CE,RoHS
Број На Модел На:
3528-12-60leds-бела
Led Диоди Број/M:
60 компјутери/m
Повод:
Спална соба
Лента тип:
SMD
Просечен Живот (часот):
50000
Водоотпорен:
No
Бренд Име:
FGHGF
Потрошувачка на енергија (W/m):
4W/m
LED Чип Бренд:
Epistar
LED Чип Модел:
SMD3528
Напон:
12V
Спецификации (монистра светлина / m):
60leds/m

Слични производи во категоријата..