• Обновено
12v флексибилни 5050 led лента светлина 300led/5m string лента јаже пакет лента Не водоотпорен бела/Топло бела/сино/red/жолта/зелена
zoom_in

12v флексибилни 5050 led лента светлина 300led/5m string лента јаже пакет лента Не водоотпорен бела/Топло бела/сино/red/жолта/зелена

DEN 2640.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Емитуваат Боја:
Сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта
Тип На Објект:
Лента
Извор На Енергија:
DC
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Led Диоди Број/M:
60 компјутери/m
LED Чип Модел:
SMD5050
Лента тип:
SMD
Просечен Живот (часот):
50000
Водоотпорен:
No
Бренд Име:
FGHGF
Број На Модел На:
5050-12-60leds-топло бела
LED Чип Бренд:
Epistar
Повод:
дневна соба
Напон:
12V
Спецификации (монистра светлина / m):
60
Потрошувачка на енергија (W/m):
60

Слични производи во категоријата..