• Обновено
ITimo 1M 2M RGB LED Лента Водоотпорен 5V во ЖИВО Позадина Светлина DIY Дома Декорација 17Key RF, USB Контролер Празник LED Осветлување
zoom_in

ITimo 1M 2M RGB LED Лента Водоотпорен 5V во ЖИВО Позадина Светлина DIY Дома Декорација 17Key RF, USB Контролер Празник

DEN 217.20

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Емитуваат Боја:
2M, 1M
боја:
Бела, Црна
Тип На Објект:
Лента
Извор На Енергија:
DC
Боја Temp(К):
/
сертификација:
CE
LED Чип Модел:
SMD5050
Повод:
Спална соба
Лента тип:
SMD
Просечен Живот (часот):
50000
Број На Модел На:
14133
Led Диоди Број/M:
30
Енергија:
Секогаш На
Водоотпорен:
Yes
Бренд Име:
iTimo
Спецификации (монистра светлина / m):
30/60 LED диоди
LED Чип Бренд:
/
Напон:
5V

Слични производи во категоријата..