• Обновено
20pcs(40m) многу, 2m по парче,предводена од алуминиумски профил за led ленти Елоксирани дифузна/избриши маска
zoom_in

20pcs(40m) многу, 2m по парче,предводена од алуминиумски профил за led ленти Елоксирани дифузна/избриши маска

DEN 3839.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

боја:
Млечниот дифузна маска, Транспарентен капак
Тип На Објект:
Лента
Извор На Енергија:
DC
сертификација:
УЛ,CQC,CE,FCC,ГШ,RoHS,EMC,PSE,VDE,ССА,CCC
Потрошувачка на енергија (W/m):
7.36 W/m,5.76 W/m,3.84 W/m,8.64 W/m,11.52 W/m,4W/m
Број На Модел На:
алуминиумски профил led лента светлина
LED Чип Модел:
SMD5050
Лента тип:
SMD
LED Чип Бренд:
Epistar
Енергија:
Префрлете
Напон:
12V
Боја Temp(К):
6000K
Просечен Живот (часот):
50000
Водоотпорен:
No
Повод:
дневна соба
Бренд Име:
sinomann
Led Диоди Број/M:
60
Спецификации (монистра светлина / m):
5050
is_customized:
Yes
Примена:
Алуминиумски профил за led лента

Слични производи во категоријата..