• Обновено
20mX Најновите WS2813 dual-сигнал жици верзија флексибилни RGB LED лента 144LED,60LED,30LED/m, 5m/Roll 5V текст изразат бесплатен превозот
zoom_in

20mX Најновите WS2813 dual-сигнал жици верзија флексибилни RGB LED лента 144LED,60LED,30LED/m, 5m/Roll 5V текст изразат

DEN 2592.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Емитуваат Боја:
Променливи
боја:
Тип На Објект:
Лента
Извор На Енергија:
DC
Боја Temp(К):
/
LED Чип Модел:
SMD5050
Лента тип:
SMD
Просечен Живот (часот):
50000
LED Чип Бренд:
Epistar
Повод:
дневна соба
Број На Модел На:
/
Водоотпорен:
Yes
сертификација:
CCC
Бренд Име:
senvodo
Led Диоди Број/M:
/
Потрошувачка на енергија (W/m):
/
Напон:
5V
Спецификации (монистра светлина / m):
/

Слични производи во категоријата..