• Обновено
LED Лента 2835 240 Led диоди/m DC12V Висока Осветленост 1200 ПРЕДВОДЕНА од Еден Ред Флексибилни LED Светло Топло бела / Бела RGB 5m/многу
zoom_in

LED Лента 2835 240 Led диоди/m DC12V Висока Осветленост 1200 ПРЕДВОДЕНА од Еден Ред Флексибилни LED Светло Топло бела

DEN 310.08

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Емитуваат Боја:
RGB, бела, Топло Бела
Wattage:
IP20 Non waterproof, IP65 Waterproof
Тип На Објект:
Лента
LED Чип Модел:
SMD3528
Led Диоди Број/M:
240 компјутери/m
LED Чип Бренд:
Epistar
Лента тип:
SMD
Просечен Живот (часот):
50000
Број На Модел На:
2835-240d
Потрошувачка на енергија (W/m):
11.52 W/m
сертификација:
CCC,RoHS,CE
Боја Temp(К):
3000/6500
Повод:
дневна соба
Водоотпорен:
No
Извор На Енергија:
DC
Напон:
12V
Бренд Име:
teopek
Спецификации (монистра светлина / m):
240

Слични производи во категоријата..