• Обновено
5M smd 5050 Led Пиксели Лента Водоотпорен IP67 LPD6803 12V RGB 30leds/10 m IC Сон-Неонски боја LED Лента светлина addressable
zoom_in

5M smd 5050 Led Пиксели Лента Водоотпорен IP67 LPD6803 12V RGB 30leds/10 m IC Сон-Неонски боја LED Лента светлина

DEN 2889.60

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Емитуваат Боја:
Променливи
Тип На Објект:
Лента
Спецификации (монистра светлина / m):
36
LED Чип Бренд:
Lumiled
Просечен Живот (часот):
50000
LED Чип Модел:
SMD5050
Водоотпорен:
Yes
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Напон:
12V
Повод:
дневна соба
Извор На Енергија:
DC
Енергија:
Секогаш На
Лента тип:
SMD
Потрошувачка на енергија (W/m):
11.52 W/m
Led Диоди Број/M:
30 компјутери/m
Број На Модел На:
led пиксели лента
Бренд Име:
Aixy
боја:
RGB
Место на Потекло:
Кина
Име:
Led Пиксели Лента 6803
Пакет:
5m
Гаранција:
2 година
Излезна Струја:
3.00 На
Водоотпорен:
IP67
димензија:
130*70*45mm
LED КОЛИЧИНА:
10IC/m,30leds/m

Слични производи во категоријата..