• Обновено
SMD5050 144leds/m 144IC/m WS2812 LED Лента Пиксели Променливи Бои RGB LED нема Водоотпорен Дигитален LED Лента WS2812 2м/ролна
zoom_in

SMD5050 144leds/m 144IC/m WS2812 LED Лента Пиксели Променливи Бои RGB LED нема Водоотпорен Дигитален LED Лента WS2812

DEN 1384.80

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Емитуваат Боја:
Променливи
боја:
Бела ПХБ, Црна PCB
Тип На Објект:
Лента
Спецификации (монистра светлина / m):
144
LED Чип Бренд:
Epistar
Просечен Живот (часот):
50000
Водоотпорен:
No
сертификација:
CCC,CE,RoHS
LED Чип Модел:
SMD5050
Повод:
Градина
Извор На Енергија:
DC
Лента тип:
SMD
Потрошувачка на енергија (W/m):
11.52 W/m
Led Диоди Број/M:
120 компјутери/m
Број На Модел На:
не водоотпорен led лента
Бренд Име:
Aixy
Напон:
5V
боја:
RGB
Место на Потекло:
Кина
Име:
led пиксели лента
Примена:
Во Затворен Простор&Отворено За Декорација
LED КОЛИЧИНА:
144
IC Количина:
144
Водоотпорен:
Не водоотпорен
Пакет:
2M
превозот:
Бесплатен превозот
Сертификат:
CCC/RoHS/CE

Слични производи во категоријата..