• Обновено
5M/многу 5050 led лента светлина 300LEDS DC12V флексибилни неонски светлина водоотпорен IP65 60led/M LED Флексибилна лента
zoom_in

5M/многу 5050 led лента светлина 300LEDS DC12V флексибилни неонски светлина водоотпорен IP65 60led/M LED Флексибилна

DEN 283.20

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Емитуваат Боја:
Сино, Променливи, Зелена, Црвена, Бела, Жолта, Топло Бела
Тип На Објект:
Лента
LED Чип Модел:
SMD5050
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Водоотпорен:
Yes
Напон:
12V
Просечен Живот (часот):
10000
LED Чип Бренд:
Epistar
Извор На Енергија:
DC
Повод:
Спална соба
Лента тип:
SMD
Led Диоди Број/M:
60 компјутери/m
Број На Модел На:
led лента водоотпорен 5050
Бренд Име:
Aixy
Спецификации (монистра светлина / m):
60pcs
Потрошувачка на енергија (W/m):
14.4 W/m

Слични производи во категоријата..