• Обновено
10 метри led неонски flex цевка ,200-240VDC 2835SMD led signboard цевка ,Мини неонски цевки со кабелот за напојување и клипови LNF-2010-220V
zoom_in

10 метри led неонски flex цевка ,200-240VDC 2835SMD led signboard цевка ,Мини неонски цевки со кабелот за напојување

DEN 2277.60

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

боја:
бела, жолта, црвена, виолетова, топло бела, зелена, сина
Wattage:
11-15W
Тип На Објект:
Лента
Извор На Енергија:
DC
Број На Модел На:
LNF-2010-220V
Напон:
220V
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Лента тип:
Круг 2-жица
Повод:
Градина
Бренд Име:
Сводот
Просечен Живот (часот):
30000H
LED Чип Модел:
SMD2835
LED Чип Бренд:
Epistar
Енергија:
Префрлете
Боја Temp(К):
ВТОРАТА СВЕТСКА ВОЈНА/W/Р/G/B/Y/P
Водоотпорен:
Yes
Led Диоди Број/M:
120 компјутери/m
Потрошувачка на енергија (W/m):
9W/m
Спецификации (монистра светлина / m):
120led/m
На текст:
200-240VDC
Големина:
H20*W10mm
боја:
ВТОРАТА СВЕТСКА ВОЈНА/W/Р/G/B/Y/P
LED:
120 КОМПЈУТЕРИ еден метар 2835SMD
Cuttable:
1M
Температура На Боја:
5000K

Слични производи во категоријата..