• Обновено
Водоотпорен 25W 300-3528 SMD RGB LED Светло Лента w/ Далечински управувач (DC 12V / 5m)
zoom_in

Водоотпорен 25W 300-3528 SMD RGB LED Светло Лента w/ Далечински управувач (DC 12V / 5m)

DEN 372.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Емитуваат Боја:
RGB
Тип На Објект:
Лента
Бренд Име:
Jiawen
LED Чип Бренд:
Lumiled
Просечен Живот (часот):
50000
LED Чип Модел:
SMD3528
Водоотпорен:
Yes
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Напон:
12V
Повод:
Градина
Извор На Енергија:
DC
Енергија:
Префрлете
Лента тип:
SMD
Потрошувачка на енергија (W/m):
5.76 W/m
Led Диоди Број/M:
60 компјутери/m
Спецификации (монистра светлина / m):
60
Димензии:
500 х 1.0 х 0.5 cm
Тежина:
220g

Слични производи во категоријата..