• Обновено
10M WS2812B 144leds/m Бела ПХБ Водоотпорен со цевка ip67 Дигитални 5050 RGB LED Лента DC5V поединечно addressable led лента
zoom_in

10M WS2812B 144leds/m Бела ПХБ Водоотпорен со цевка ip67 Дигитални 5050 RGB LED Лента DC5V поединечно addressable

DEN 309.60

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Емитуваат Боја:
RGB, 5V 5A, 5V 10A, 5V 20A, 5v 40A, Т-1000 Контролер
Тип На Објект:
Лента
Извор На Енергија:
DC
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Боја Temp(К):
RGB
LED Чип Модел:
SMD5050
Лента тип:
SMD
Просечен Живот (часот):
50000
Водоотпорен:
No
Спецификации (монистра светлина / m):
144
Потрошувачка на енергија (W/m):
11.52 W/m
LED Чип Бренд:
Epistar
Бренд Име:
Fanlive
Повод:
дневна соба
Број На Модел На:
WS2812B
Енергија:
Префрлете
Led Диоди Број/M:
120 компјутери/m
Напон:
5v
Тип На Објект:
Лента
is_customized:
Yes
Wattage:
43.2w
Напон:
5V
чипови:
!44leds
боја:
RGB
SMD:
5050

Слични производи во категоријата..