• Обновено
3D Визуелни Сијалица Оптичка Илузија Шарени LED Табела Светилка Допир Романтична Светлина Те Сакам Срце Божиќ Свадба Оркестарот Љубовник Подарок
zoom_in

3D Визуелни Сијалица Оптичка Илузија Шарени LED Табела Светилка Допир Романтична Светлина Те Сакам Срце Божиќ Свадба

DEN 455.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Емитуваат Боја:
7 Бои Промена
Тип На Објект:
Ноќ Светла
Извор На Енергија:
DC
Е Батерии Се Потребни:
No
сертификација:
CQC,CE,CCC
Бренд Име:
Asmarluxx
Тип На Батерија:
Никој
Употреба:
празник
Број На Модел На:
AW-193
Е Батерии Вклучени:
No
Енергија:
Допир
Wattage:
0-5W
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
Пластични
Обликот:
Срцето
Тип:
ноќ светлина
Напон:
5V
Точка име :
3D Визуелни Сијалица Оптичка Илузија Шарени LED Табела Светилка
Достапни бои:
7 бои промена во 1 светилка
Промена На Режимот:
Допрете Сензор на База
Се прилагодите:
Контактирајте не за повеќе детали
Во Светот Се Откажат Брод:
Yes
Примена:
Ноќ Светлина, Атмосферата Осветлување, Дома Партијата Декор
ОДГОВАРА ЗА:
Спална соба, Дневна Соба, Канцеларија , Бар, кафуле итн.
Пакет:
Неутрален картонска кутија
Големина:
Approxi. 16x20CM
Тежина:
За 270g

Слични производи во категоријата..