• Обновено
2 парчиња 50mm Дијаметар Двојно Искривено Леќа Оптика Стаклена Леќа со Фокусно 300мм за Физичка Оптика Експеримент
zoom_in

2 парчиња 50mm Дијаметар Двојно Искривено Леќа Оптика Стаклена Леќа со Фокусно 300мм за Физичка Оптика Експеримент

DEN 331.20

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Употреба:
Оптички
Дијаметар:
50mm
Обликот:
Aspheric
Број На Модел На:
двојно искривено леќа
Структура:
Двојно Искривено
Фокусна Должина:
300мм
Материјал:
Стакло
Бренд Име:
SRATE

Слични производи во категоријата..