• Обновено
добар Кина квалитет guideway прецизност линеарна водич слајд блок 2pc MGN7C со железнички 300мм еден сет
zoom_in

добар Кина квалитет guideway прецизност линеарна водич слајд блок 2pc MGN7C со железнички 300мм еден сет

DEN 564.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Водич Ширина или Дијаметар:
7mm
Број На Модел На:
MGN7C
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата..