• Обновено
1pc SFU1605 - 450 мм Ballscrew со крајот машински + 1set BK12/BF12 Поддршка CNC дел
zoom_in

1pc SFU1605 - 450 мм Ballscrew со крајот машински + 1set BK12/BF12 Поддршка CNC дел

DEN 1752.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Водич Должина:
450mm
Водич Ширина или Дијаметар:
16mm
Број На Модел На:
SFU1605
Завртка Теренот (олово):
5mm
Дијаметар:
16mm
Item1:
450mm SFU1605/ RM1605 Ballscrew
Item2:
BK12,BF12 Крајот Поддршка
Место на Потекло:
Кина
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата..