• Обновено
TACTIFANS Airsoft Тактички Воен Molle Борба против Напад Плоча Превозникот Вест Лов Вест Градите Заштитна Плоча Превозникот Вест
zoom_in

TACTIFANS Airsoft Тактички Воен Molle Борба против Напад Плоча Превозникот Вест Лов Вест Градите Заштитна Плоча Превозникот

DEN 2689.44

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
TACTIFANS
Сезоната:
Лето,Зима,Пролет,Есен
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Најлон
боја:
CB/Б.К.
Материјал:
1000DNylon
Големина:
Free size
Тежина:
1300g

Слични производи во категоријата..