• Обновено
HanHent Мода Подобро Повик Саул Кршење Лошо Саул Добар Човек Т Кошула Heisenberg долг Ракав О-Вратот Врвот Tees Бренд Мажите T-Shirt
zoom_in

HanHent Мода Подобро Повик Саул Кршење Лошо Саул Добар Човек Т Кошула Heisenberg долг Ракав О-Вратот Врвот Tees Бренд

DEN 263.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
US SIZE M, US SIZE L, US SIZE XL, US SIZE XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
HANHENT HH
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
SKU:
LT0171
Големина:
M-XXL
Сезоната:
пролет,лето,есен,зима
облека долго:
Општи
боја:
бела,сива
Карактеристики:
подобро повик саул
Се прилагодите:
Yes
Дебелина:
Редовни
За публиката:
Млади и средовечни мажи
Печатење:
Термички Трансфер или Дигитални Директно Вбризгување

Слични производи во категоријата..