• Обновено
LeeLion 2018 Лето Т Кошула Мажите Копчето V Деколте, Краток Ракав Т-маица Моден Хит Боја Тенок Одговара Бренд Блузи Секојдневен Фитнес Tshirt
zoom_in

LeeLion 2018 Лето Т Кошула Мажите Копчето V Деколте, Краток Ракав Т-маица Моден Хит Боја Тенок Одговара Бренд Блузи

DEN 118.80

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
V Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
LeeLion
Материјал:
Полиестер,Памук
Маскирани:
No
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Стил:
Повик
Име на производ:
кратко sleeve т кошула за мажи
боја:
Бела, Црна, светло сива, темно сива, сина
Големина:
M L XL 2XL
Сезоната:
Пролет Лето
верзија:
тенок одговара
Дебелина:
Стандард
Еластичноста:
Малку
Копчиња Стојат јака т кошула:
кратко sleeve т кошула
спорт т кошула:
фитнес машки маици

Слични производи во категоријата..