• Обновено
2017 нови лето висок квалитет мода обичните тврда О-вратот кратка маица на дното кратка маица голема големина М-3XL
zoom_in

2017 нови лето висок квалитет мода обичните тврда О-вратот кратка маица на дното кратка маица голема големина М-3XL

DEN 983.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Материјал:
Spandex,Памук
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни кратки
Маскирани:
No
Бренд Име:
GUIXIANG
Сезоната:
Лето
Големина:
M L XL XXL 3XL
Основниот стил :
Младите поп
Тип Верзија:
Стандард
Времето на пазарот:
2017

Слични производи во категоријата..