• Обновено
CWLSP Сечење на Врвот Т-маица Жените Секојдневен Смешно Букви Печати Мода tshirt Tee блузи основните кошула жените маици странец-работи
zoom_in

CWLSP Сечење на Врвот Т-маица Жените Секојдневен Смешно Букви Печати Мода tshirt Tee блузи основните кошула жените

DEN 329.04

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
S, M, L
Бренд Име:
cwlsp
Материјал:
Полиестер,Памук
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Краток
Шаблон Тип:
Писмо
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
QA2218
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Големина:
S,M,L
боја:
Црвена, Црна
Стил:
мода/неврзан/партија
Пол:
жена/девојка/жена
Тренд:
2018 Нова Мода
Тип На Објект:
Tshirt, врвот tee, Обичните t кошула

Слични производи во категоријата..