• Обновено
2017 Жените&Девојка Лабава Тип Т-Маица,V Деколте, Риба Опашка Полите Мека Памучна Strapless Исклучување Рамо Кратки Ракави Блузи,S-2XL Големи Дворови
zoom_in

2017 Жените&Девојка Лабава Тип Т-Маица,V Деколте, Риба Опашка Полите Мека Памучна Strapless Исклучување Рамо Кратки

DEN 287.52

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Шупливи Надвор
Број На Модел На:
Д-р-1735
Бренд Име:
yuerlian
Јака:
V Деколте
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук,Полиестер
Sleeve Должина(cm):
Краток
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
објектот стил:
Жените Покажуваат Тенка Лабава T-Shirt
Функција:
Кожата-пријателски, Абсорбента, Дише, Анти навремено, Анти-pilling
Материјал:
Ексклузивно High-end Обичај Памучна Ткаенина Помеша

Слични производи во категоријата..