• Обновено
Нови 2017 лето т кошула жените batwing ракав плус големина 3xl 4xl тебе кристал писмо маица врвот tee camisetsa mujer
zoom_in

Нови 2017 лето т кошула жените batwing ракав плус големина 3xl 4xl тебе кристал писмо маица врвот tee camisetsa mujer

DEN 309.60

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Шаблон Тип:
Писмо
Материјал:
Spandex,Памук
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Број На Модел На:
8268
Декорација:
Sequined
Sleeve Стил:
Batwing Ракав
Sleeve Должина(cm):
Краток
Облека Должина:
Редовни

Слични производи во категоријата..