• Обновено
2018 Мода Бохемија Стил Мал Цвет Печати Tassel Шамија Shawl Долго Флорални Заврши Hijab промет на Големо со 10pcs/многу Бесплатен Превозот
zoom_in

2018 Мода Бохемија Стил Мал Цвет Печати Tassel Шамија Shawl Долго Флорални Заврши Hijab промет на Големо со 10pcs/многу

DEN 1053.60

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Стил:
Моден
Марами Должина:
>175cm
Број На Модел На:
BBY-U
Марами Тип:
Шамија
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Флорални
Бренд Име:
IFIIIRISI
боја:
една боја
Големина:
180*90cm
Материјал:
Viscose
suitbale сезона:
лето есен зима пролет

Слични производи во категоријата..