• Обновено
5 парчиња bobbin случај извори за JUKI LK1900A/БРАТ KE430D и така натаму
zoom_in

5 парчиња bobbin случај извори за JUKI LK1900A/БРАТ KE430D и така натаму

DEN 143.52

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Состојба:
Нови
Бод Формирање:
Заклучување Бод
Се Хранат Механизам:
иглата се хранат
Механички Конфигурација:
Рамен Кревет
Тип:
Индустриска Машина За Шиење

Слични производи во категоријата..