• Обновено
Бренд Вистинска Кожа Летни чевли Мека Мажите Сандали Чевли За Машки Дише Светлина Плажа Повик за Квалитет Одење на Плажа Сандали
zoom_in

Бренд Вистинска Кожа Летни чевли Мека Мажите Сандали Чевли За Машки Дише Светлина Плажа Повик за Квалитет Одење на

DEN 1115.04

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Чевли Големина:
6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Insole Материјал:
PU
Повод:
Повик
Моден Елемент:
Крстот-врзани
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Бренд Име:
EOGC
Шаблон Тип:
Крпеница
Сандала Тип:
Гладијатор
Затворање Тип:
Еластична бенд
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Одговара:
Се вклопува поголем од вообичаеното. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Стил:
Слободно време
Outsole Материјал:
Гума

Слични производи во категоријата..