• Обновено
Бесплатен превозот,Со чип & мастило ,Целосен сет 58ML Црна,16ML C M Y,4PK Висока Јачина на звук Компатибилни, Мастило Кертриџ за HP920XL
zoom_in

Бесплатен превозот,Со чип & мастило ,Целосен сет 58ML Црна,16ML C M Y,4PK Висока Јачина на звук Компатибилни, Мастило

DEN 431.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP
боја:
C,M,Y,K
Бренд Име:
МАСТИЛО НАЧИН
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Број На Модел На:
за HP920XL
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes

Слични производи во категоријата..