• Обновено
LC227XL LC225XL Б.К/C/M/Y Целосна Мастило Компатибилен Кертриџ За Брат DCP-J4120DW/J4420DW/J4620DW/J4625DW/J5620DW/J5625DW/J5320DW
zoom_in

LC227XL LC225XL Б.К/C/M/Y Целосна Мастило Компатибилен Кертриџ За Брат DCP-J4120DW/J4420DW/J4620DW/J4625DW/J5620DW/J5625DW/J5320DW

DEN 360.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип:
мастило кертриџ
боја:
C,M,Y,K
Компатибилен Бренд:
Брат
Функција:
Компатибилен
Бренд Име:
Tatrix Меѓународни
Број На Модел На:
LC227 LC225
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Компатибилен Бренд:
Брат
Обоени:
Yes
M:
LC227 LC225 За Брат Компатибилни, Мастило Кертриџ
За брат:
Yes
боја:
Б.К/C/M/Y
Компатибилен:
Yes
мастило статус:
Целосна
тип на мастило:
боја на мастило
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
чип:
со чип
шарени:
Yes
Бесплатен превозот :
Yes

Слични производи во категоријата..