• Обновено
Zeegle Цртан филм Печатени Круг Тепих За Спалната соба Против пролизгување Дете Соба Килим Бебе да Ползи Душеци Перат Микрофибер патосници
zoom_in

Zeegle Цртан филм Печатени Круг Тепих За Спалната соба Против пролизгување Дете Соба Килим Бебе да Ползи Душеци Перат

DEN 359.28

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
Diameter 80 CM, Diameter 100 CM, Diameter 120 CM, Diameter 160 CM
Употреба:
Кат,Молитва,Отворено,Автомобил,Маса,Врата,Бар,Вежбање,Голф,Бања
Функција:
Навремено-Отпорни,Отпорни На Корозија-Отпорни,Анти-Лизга,Лепило-Заштитна,Анти-Бактерии
Број На Модел На:
мат
Примена:
дневна соба
Техника:
Машина Направени
Бренд Име:
ZEEGLE
Стил:
Модерна
Шаблон Тип:
Цртан филм
Спецификација:
Diameter 80cm, 100cm, 120cm, 160cm
Примена:
Дневна соба, Спална соба, Отворен простор, Салон, Лоби.
Тепих Продажба:
Заврши Тепих (парче)
Материјал:
100% Полиестер
Функција:
Абсорбента
Возрасна Група:
Сите Возрасти
Шема:
кат мат
дизајн:
кат тепих
Чистење Тип:
Рака Мие, Механички Измијте

Слични производи во категоријата..