• Обновено
За 8300 656945-001 657097-501 657097-001 систем плоча, целосно тестирани
zoom_in

За 8300 656945-001 657097-501 657097-001 систем плоча, целосно тестирани

DEN 2640.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип Socket:
LGA1150
Чипсет:
H81
Пристаништа:
Ethernet
Меморија Тип:
DDR3
Бренд Име:
MLLSE
Број На Модел На:
656945-001 657097-501 657097-001
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Објектот Состојба:
Користи
Пакет:
No
Примена:
Десктоп
чипови:
Други
Тип Socket:
Други
Меморија Тип:
Други

Слични производи во категоријата..