• Обновено
SHELI лаптоп Плоча за Леново IBM T400 R400 14.1' 42W8127 не-интегрирана DDR2 тестирани Целосно
zoom_in

SHELI лаптоп Плоча за Леново IBM T400 R400 14.1' 42W8127 не-интегрирана DDR2 тестирани Целосно

DEN 1816.32

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
SHELI
Тип Socket:
PGA 989
Примена:
Лаптоп
Чипсет:
HM65
Пристаништа:
VGA,USB 2.0,Ethernet,Wifi
Објектот Состојба:
Користи
Меморија Тип:
DDR2
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Број На Модел На:
t400
Чипсет Производител:
Intel
Максимална Ram Капацитет:
8 GB
Пакет:
Yes
Хард Диск Интерфејс:
SATA
FSB / ХТ:
800 MHz
Тип на ПРОЦЕСОР:
Intel
Меморија канал:
Двојно
is_customized:
Yes
Дел Број:
43Y9287
Тестирани:
DMark ,Linebench R10,Батерија Марк...

Слични производи во категоријата..