• Обновено
Висок Квалитет 1PC Екстра Долг 4mm 2 Flute ХСС & Алуминиум Крајот Мелење Мелница Машина CNC Малку Проширена трговија на Големо Цена Вежба Битови
zoom_in

Висок Квалитет 1PC Екстра Долг 4mm 2 Flute ХСС & Алуминиум Крајот Мелење Мелница Машина CNC Малку Проширена трговија

DEN 50.88

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Дијаметар:
4mm
Вкупна Должина:
63MM
Тип:
Конвексни Мелница
Број На Модел На:
SKU00708
Бренд Име:
XNEMON
Обложување:
TiCN
Материјал:
High Speed Челик
степен:
R0.1

Слични производи во категоријата..