• Обновено
Нови високо-прецизен дигитален микрометар прецизност Дебелина Мерач 0-12.7 mm / 0.001 mm хартија/филм/ткаенина /лента мерење на дебелина
zoom_in

Нови високо-прецизен дигитален микрометар прецизност Дебелина Мерач 0-12.7 mm / 0.001 mm хартија/филм/ткаенина /лента

DEN 1896.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
WAYSEAR
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
230
Опсег:
0-12.7 mm
Точноста:

Слични производи во категоријата..