• Обновено
Freeboss М-2280 UHF Безжични Микрофони со Екран 50 МЕТРИ Оддалеченост 2 Каналот Слушалки Микрофон Систем Фаза Караоке Безжичен Микрофон
zoom_in

Freeboss М-2280 UHF Безжични Микрофони со Екран 50 МЕТРИ Оддалеченост 2 Каналот Слушалки Микрофон Систем Фаза Караоке

DEN 1917.12

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Стил:
Вградениот Микрофон
Поставете Тип:
Предавателот Поставува
Трансдуцерот:
Динамички Микрофон
Пакет:
Yes
Бренд Име:
FREEBOSS
комуникација:
Безжичната
Број На Модел На:
М-2280H2
Употреба:
Караоке Микрофон
кертриџ:
Динамичен
Цевка Материјал:
Пластични
Модулација На Чекање:
FM
Канали:
2Channel
работен опсег:
50-80m(Без пречка)
Работна Температура Опсег:
-10~40℃
Гаранција:
1 година
Примена:
Партија ,КТВ,Забава

Слични производи во категоријата..