• Обновено
2.0 ПРАТЕНИК HD VGA USB Микроскоп со Видео Камера за Индустрија Лабораторија VGA USB+180X/300X C-планината Леќа+144 LED Прстен Светлина+Голема Стојат+8 LCD
zoom_in

2.0 ПРАТЕНИК HD VGA USB Микроскоп со Видео Камера за Индустрија Лабораторија VGA USB+180X/300X C-планината Леќа+144

DEN 4487.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Зголемување:
180X, 300X
боја:
Црна
Број На Модел На:
vga usb
Бренд Име:
Eakins
Зголемување На Односот На:
500X & Под
Drawtube:
Monocular
Материјал:
Алуминиум
Теорија:
видео микроскоп

Слични производи во категоријата..