• Обновено
Конкурентна цена масовно на sms USB интерфејс Cinterion 16 port gsm модем
zoom_in

Конкурентна цена масовно на sms USB интерфејс Cinterion 16 port gsm модем

DEN 5400.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Пакет:
Yes
Стил:
Надворешни
Преносот Го Оценувате:
512Kbps
Интерфејс Тип:
USB
Број На Модел На:
ATC-S16U-F-MC55I
Бренд Име:
Antecheng
Производи Статус:
Акции
Тип:
Безжичната
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Фреквенција:
850/900/1800/1900 Mhz
Тежина:
5kg
Функција:
масовно испраќање на SMS порака MMS податоци управување со
Интерфејс:
USB
Број На Модел На:
ATC-S16U-F-MC55I
Поддршка:
GSM/GPRS
Гаранција:
една година

Слични производи во категоријата..