• Обновено
Вакуум Пакет Остриги Сакаат Слатководни Образован Љубов Сакаат Бисер Остриги 2017 Топла Продажба Бисер Монистра, Изработка На Накит, Модни Накит
zoom_in

Вакуум Пакет Остриги Сакаат Слатководни Образован Љубов Сакаат Бисер Остриги 2017 Топла Продажба Бисер Монистра, Изработка

DEN 429.12

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Објектот Тежина:
200 G
Објектот Форма:
Овална Форма
Материјал:
Школка
Број На Модел На:
170506175202
Бренд Име:
YYW
170506175202:
511452

Слични производи во категоријата..