• Обновено
6mm 8мм 10мм Мат Црна Боја Змеј Вени Ахат Камен Круг Лабава Монистра Накит Правење на Резерви
zoom_in

6mm 8мм 10мм Мат Црна Боја Змеј Вени Ахат Камен Круг Лабава Монистра Накит Правење на Резерви

DEN 420.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Објектот Дијаметар:
6mm, 8mm, 10mm
Бренд Име:
Flourishbeads
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Главниот Камен:
Ахат
Метали Тип:
Никој
Објектот Висина:
6mm 8mm 10mm
Број На Модел На:
круг монистра
Објектот Тежина:
20g
Certificate Type:
GDTC
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Парична казна

Слични производи во категоријата..