• Обновено
1PC Бесплатен Превозот Слон Опал Pendant слонова коска Ела Слон Оган Бела/Светло Сино/Зелено/Розова За Опал Бразлетна И Ѓердан
zoom_in

1PC Бесплатен Превозот Слон Опал Pendant слонова коска Ела Слон Оган Бела/Светло Сино/Зелено/Розова За Опал Бразлетна

DEN 145.44

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Објектот Тежина:
0.02
Бренд Име:
juanquanjl
Надворешниот Дијаметар:
12mm
Број На Модел На:
op06/op17/op03/op22
Објектот Форма:
слон форма
клучен збор:
опал слон камен
Објектот материјал:
синтетички Опал
големина/ дупка големина:
8.6x12mm/1.0 mm
Функција:
шарм,pendant,ѓердан,хривнија
боја:
оган бела op17/оган сина op06/оган зелена op03/оган розова op22
Стил:
Романтични
pendant форма:
слон форма
Тип:
полу-скапоцени камења синтетички опал pendant
Други име:
синтетички опал elaphant камен
Стил:
Романтични

Слични производи во категоријата..