• Обновено
Трговија на големо! Популарната 4MM Виолетова Боја Фацетирани Кристал Монистра Жица Завиткан Beaded Rosary Синџирите за Накит
zoom_in

Трговија на големо! Популарната 4MM Виолетова Боја Фацетирани Кристал Монистра Жица Завиткан Beaded Rosary Синџирите

DEN 383.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Објектот Тежина:
0.3g
Број На Модел На:
Нови
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Надворешниот Дијаметар:
4mm
Објектот Дијаметар:
4mm
Материјал:
Кристално

Слични производи во категоријата..