• Обновено
Бесплатен превозот на Големо 4500pcs/многу 1mm Паун сина DIY бисер цвет stamen флорални stamen pistil торта декорација занает
zoom_in

Бесплатен превозот на Големо 4500pcs/многу 1mm Паун сина DIY бисер цвет stamen флорални stamen pistil торта декорација

DEN 397.92

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
90g
Бренд Име:
Qiaocaner
Број На Модел На:
DFR435
Надворешниот Дијаметар:
1mm
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Материјал:
Гипс
Големина:
1mm
Должина:
60mm
Количина:
4500pcs
боја:
опашот на сина
Користат За:
DIY/ЗАНАЕТ/ТОРТА ДЕКОРАЦИЈА/СВИЛА ДОДАТОК
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Вид:
DIY

Слични производи во категоријата..