• Обновено
300pcs трговија на големо цена црна Spinels камења фацетирани топката форма за шарм женска нараквица изработка на додатоци големина од 2,5 mm
zoom_in

300pcs трговија на големо цена црна Spinels камења фацетирани топката форма за шарм женска нараквица изработка на

DEN 239.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
15 g
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Надворешниот Дијаметар:
2mm
Број На Модел На:
002
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Бренд Име:
socharming

Слични производи во категоријата..