• Обновено
DIY Геометриски Акрилик Монистра За Деца Накит Прави Мешавина Боја Различна Форма За Занаетчиски Додатоци Пластични Фитинзи
zoom_in

DIY Геометриски Акрилик Монистра За Деца Накит Прави Мешавина Боја Различна Форма За Занаетчиски Додатоци Пластични

DEN 38.40

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
14mm
Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
Fishsheep
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Објектот Тежина:
0.05kg
Број На Модел На:
FS-B0088

Слични производи во категоријата..