• Обновено
13*18mm Природни Зелени Змија Jaspers Овална Форма Камен Монистра 20PCS/Пакет За DIY Ѓердан Изработка на Накит
zoom_in

13*18mm Природни Зелени Змија Jaspers Овална Форма Камен Монистра 20PCS/Пакет За DIY Ѓердан Изработка на Накит

DEN 236.64

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Објектот Дијаметар:
13X18mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Овална Форма
Надворешниот Дијаметар:
13mm
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Објектот Тежина:
3.5g
Број На Модел На:
XYC105
Бренд Име:
YAMEE
Камен:
Зелена Змија Од Јаспис
ОДГОВАРА ЗА:
DIY Накит Одлуки Ѓердан Хривнија
Големина:
Approx.13*18mm
Бродови Од:
Кина
Is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата..