• Обновено
25x20mm/18x15mm DIY 50pcs Глувчето Форма Дрвени Мушка Монистра за накит Правење Бебе Играчки Pacifier клип Штракаат
zoom_in

25x20mm/18x15mm DIY 50pcs Глувчето Форма Дрвени Мушка Монистра за накит Правење Бебе Играчки Pacifier клип Штракаат

DEN 96.24

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Објектот Дијаметар:
20x25mm 50pcs, 15x18mm 50pcs
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
10g
Надворешниот Дијаметар:
25mm
Број На Модел На:
B01026
Материјал:
Дрво
Бренд Име:
Laudsong
Големина:
25x21mm / 18x15mm
Обликот:
глувчето
мали Мики Дупка ветер:
Хоризонтална дупка
Голема Мики Дупка ветер:
Вертикална дупка

Слични производи во категоријата..