• Обновено
Природен Камен Монистра 6 8 10 12mm Бело Снег Разбиена Кварцен Кристал Монистра Spacer Монистра 40cm/насоки за DIY Накит Одлуки Хривнија
zoom_in

Природен Камен Монистра 6 8 10 12mm Бело Снег Разбиена Кварцен Кристал Монистра Spacer Монистра 40cm/насоки за DIY

DEN 117.36

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Објектот Дијаметар:
6mm, 8mm, 10mm, 12mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Бренд Име:
Laudsong
Број На Модел На:
B01730
Објектот Тежина:
30g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Надворешниот Дијаметар:
6 8 10 12 mm
Количина:
за 40cm/влакно
Стил:
Разбиена Кварцен Кристал Монистра
боја:
Бела

Слични производи во категоријата..