• Обновено
Isywaka 1980pcs Коцка 2mm Зелена Сина Боја Плоштадот Австрија Кристално Мушка Стаклени Монистра Лабава Spacer Лежиште За DIY Изработка на Накит
zoom_in

Isywaka 1980pcs Коцка 2mm Зелена Сина Боја Плоштадот Австрија Кристално Мушка Стаклени Монистра Лабава Spacer Лежиште

DEN 294.96

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Isywaka
Материјал:
Кристално
Надворешниот Дијаметар:
2mm
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Објектот Тежина:
50g
Број На Модел На:
2mm
is_customized:
Yes
Надворешниот Дијаметар:
2mm

Слични производи во категоријата..